poniedziałek, 28 marca 2016

Klenspop Bunny 3 Color Grey - recenzja

Witam. Z dzisiejszą notką powracam do soczewkowych recenzji. Jako pierwsze będą Bunny 3 Color Grey, sponsorowane przez Klenspop.


Soczewki dotarły do mnie w kartonowym pudełku, wewnątrz którego znajdowały się dwa tekturowe opakowania, szczelnie owinięte folią bąbelkową. Każde z pudełek posiada na przodzie nazwę firmy oraz charakterystyczną dla firmy grafikę z Azjatką. Z tyłu opakowania znajduje się krótka instrukcja, jak należy obchodzić się z soczewkami. 

W pudełku znajdziemy dwie fiolki z soczewkami, bezpiecznie umieszczone w plastikowej osłonce, pojemnik do przechowywania soczewek oraz pęsetę, za pomocą której sprawniej wyciągniemy soczewki ze słoiczków.

Każda fiolka posiada kolorowy nadruk z nazwą soczewek na przodzie oraz informacją o produkcie na odwrocie. Plastikowe wieczka soczewek zawierają ponadto informację, jaką moc posiadają soczewki. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje o tym modelu soczewek:

Średnica soczewki: 14.5mm
Średnica nadruku: 13.8mm
Krzywizna: 8.6mm
Czas użytkowania: 6 miesięcy od otwarcia
Uwodnienie: 38%
Moc: -2.25; -2.25
Producent: Lenspop
Kraj pochodzenia: Korea
Cena: 18usd <link>
Same soczewki są bardzo "miękkie", cienkie. Zakładanie ich na oko nie sprawia większych problemów. Nadruk jest bardzo delikatny, ale jednocześnie precyzyjnie wykonany, dzięki czemu soczewki na oku wyglądają naprawdę naturalnie. Wpływa na to także dość naturalna średnica nadruku.


W dziennym świetle, na ciemnobrązowych oczach niestety widać różnicę w kolorze. Widać to zwłaszcza przy źrenicy. W całokształcie jednak jestem bardzo zadowolona z efektu, ponieważ soczewki wyglądają bardzo naturalnie. 

Posiadacie ten model soczewek w swojej kolekcji? A może macie inne szare soczewki, z których również jesteście zadowoleni? Piszcie swoją opinię w komentarzach! 
2 komentarze

© ˖ღ˖ Erena's Blog ˖ღ˖
Maira Gall